The Primal Order
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avatars and Miracles [POLL]

+5
Zestia
Auberin
Osho
Nazil
Ryūjin
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Θελετε τα AVATARS να εχουν την δυνατοτητα να δημιουργουν θαυματα ?

Avatars and Miracles [POLL] I_vote_lcap63%Avatars and Miracles [POLL] I_vote_rcap 63% 
[ 5 ]
Avatars and Miracles [POLL] I_vote_lcap37%Avatars and Miracles [POLL] I_vote_rcap 37% 
[ 3 ]
 
Total Votes : 8
 
 
Poll closed

Avatars and Miracles [POLL] Empty Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 8:17 pm

Έχει ξανά συζητηθεί το θέμα όσων άφορα την μάγια και τα θαύματα άλλα δεν φάνηκε να υπήρχε πολύ ενδιαφέρον , τώρα ελπίζω με τους νέους θεούς να υπάρχει περισσότερη όρεξη μιας και έχει παρουσιαστεί και το πρόβλημα με τους θνητούς άθεους  Razz το παλικάρι ο Osho ακόμα δεν ήρθε καταστράφηκε και εαν ειναι να βλέπω τον Nazil κάθε γύρο να κάνει Indoctronate θνητούς άθεους για να τους ξανά χάνει  στον άλλο γύρο κάθε φορά καλύτερα να δω survivor  lol!  .

Ξανά κάνουμε μια πρόταση για θαύματα άλλα οχι μαγεία , δηλαδή:
Θαύματα αφορούν τα domain σας και μόνο τα avatar όχι τους πιστούς.

Eπίσης δεν θα έχουν τεράστιο εύρος όπως ενός σεισμός η ένας μετεωρίτης και δεν θα είναι το ίδιο καταστροφικά  μεγάλο βαθμό ,  1/4 από ότι ένα catastrophe σε δύναμη  , τα κοστοι είναι ανά χρήση και αριθμό και εύρος.

Τα κοστοι θα είναι :

Δικά μας domain 0.001 per miracle x use x εύρος.
Άλλα domain 0.006 per miracle x use x εύρος.

Παράδειγμα 1ο -- Ο Χ avatar θέλει να θεραπεύσει έναν πιστό = (0.001 per miracle)
Παράδειγμα 2o -- Ο Χ avatar θέλει να θεραπεύσει 100 πιστούς =( 0.001 per miracle Χ 100 = 0,1)

Εύρος κοστοι μιας και χρησιμοποιουμε ναυτικά μιλιά

Ξεκινάμε από το ελάχιστο που είναι 1 Fathom , One fathom is equal to:

1.8288 metres exactly (1 metre is about 0.5468 fathoms)
2 yards (1 yard is exactly 1/2 of a fathom)
6 feet (1 foot is exactly 1/6 of a fathom) Μετράτε το σε 6 feet είναι ποιο εύκολο.
18 hands
72 inches

Παράδειγμα 3ο -- Ο Χ avatar θέλει να δημιουργήσει εύφορα εδάφη εύρους 500 fathom η αλλιώς 3000 feet  =(0.001 per x 1 use x 500 fathom = 0.5 )

Παράδειγμα 4o Ο Χ avatar θέλει να δημιουργήσει βροχή στο τετράγωνο του  , 1 Game square = 50 nautical miles άρα 264000 feet = 4400 fathom, όποτε  (0.001 per x 1 use x 4.400 fathom = 4.4)

Παράδειγμα 5o Ο Χ avatar θέλει να δημιουργήσει βροχή στο τετράγωνο του άλλα δεν έχει το domain (0.006 per x 1 use x 4.400 fathom = 26.4 )

Το ζουμί της υπόθεσης:

Κάθε φορά που το AVATAR δείχνει την θεϊκή του δύναμη στους πιστούς το devotion θα ανεβαίνει (λογικό κιόλας its a fucking miracle ) και έτσι θα μειώνεται ο αριθμός των άθεων και ενα μελλοντικό πρόβλημα .
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Ryūjin Tue Aug 01, 2017 8:27 pm

Το να μπορεί να δημιουργήσει θαύματα το αβαταρ μου φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό! Και νομίζω θα μας ανοίξει τα πλάνα για πολύ όμορφο gameplay στο παιχνίδι!!
Ryūjin
Ryūjin
Cartographer
Cartographer

Posts : 253
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 8:34 pm

Και εαν θέλετε να λέτε και γιατί δεν σας αρέσει η ιδέα για να καταλάβουμε πως να κινούμαστε στο παιχνίδι , το forum είναι σε beta στάδιο και συνεχώς εξελίσσετε η γνώμη σας μετράει και βοηθάει στην εξέλιξη του παιχνιδιού.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Tue Aug 01, 2017 9:03 pm

1 --> Διαφωνώ στα miracles - catastrophes εκτός του δικού μας domain αν κατάλαβα σωστά.
2 --> Εαν με ένα απλό θαύμα ανεβαίνει η πίστη (που το βρίσκω απόλυτα λογικό) με παράδειγμα 5 πόντους για ένα τετράγωνο. πόσο είναι το αντίστοιχο κόστος για να τους κατεβάσει την πίστη ένας άλλο Θεός;
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 9:16 pm

Μισο τα avatar δεν ειναι omnipotent  , στο τετραγωνο που βλεπει τα κανει .
Οσων αφορα τα θαυματα κανετε κοντρα μεταξυ σας οτι αρεσει στο κοινο .
Τα ξενα domain ειναι για να μπορει ο καθε θεος να ειναι ποιο ευελικτος με το αναλογο κοστος .
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Tue Aug 01, 2017 9:20 pm

Πιστεύω ότι από τη στιγμή που έχουμε λόγο εμείς οι ίδιοι δεν υπάρχει λόγος να διευθύνουμε μέσω των avatar και ο ρόλος τους σαν το στόμα της Θεότητας είναι αρκετά μεγάλος. Συμφωνώ με θαύματα μικρού μεγέθους ανάλογα με τα domain του κάθε Θεού φυσικά (κάθετος στα άλλα domain)
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 9:23 pm

Ναι.....το στομα της θεοτητας δεν πιανετε και τοσο ....οσο νομιζεις ρωτα και τους αλλους
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Tue Aug 01, 2017 9:25 pm

Ισχύει, δεν έχω την εμπειρία των βδομάδων. Μιλώ με αυτά που διαβάζω και παρατηρώ. Αν τίθεται θέμα λοιπόν στις υποτιθέμενες δυνατότητες των avatar προτείνω να διορθωθούν εκείνες.
Αντι για μικρά θαύματα , ο λόγος του κάθε Θεού να ακούγεται στους πιστούς ή στο τετράγωνο μέσω του avatar του. Με το ανάλογο κόστος.
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 9:31 pm

Υπαρχει το command avatar για αυτο και δεν εχει εμβελεια ειναι οπως το χειριστει το avatar αλλα μην περιμενεις και θαυματα
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Tue Aug 01, 2017 9:33 pm

Υπαρχει το command avatar για αυτο και δεν εχει εμβελεια ειναι οπως το χειριστει το avatar αλλα μην περιμενεις και θαυματα

Σε αυτό μιλώ να γίνει αύξηση των δυνατοτήτων ώστε ο λόγος να είναι σχεδόν ακέραιος
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Tue Aug 01, 2017 9:41 pm

Κοιτα command avatar με τετοια εμβελεια μονο οταν βγει η τηλεοραση :p
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Tue Aug 01, 2017 9:45 pm

Laughing
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Nazil Wed Aug 02, 2017 12:07 am

Μου αρέσει όντως η ιδέα γιατί έχω και μεγάλο θέμα με το χαμηλό dev των φυλών μου. Αν και νομίζω ότι έχω αρχίσει και το δουλεύω κάπως τώρα (δύσκολα και με μεγάλη προσπάθεια, αλλά κάτι πάει να γίνει αν δεν γαμηθούν τα ζάρια).

Θα συμφωνήσω στην πρόταση μόνο αν δούμε αναλυτικά τα domain των θεών και πούμε ότι είναι αρκετά balance οι δυνατότητες που έχουν.

Αλλιώς θα πρότεινα κοινή τιμή για τα πάντα (ούτως ή άλλως δε θα με συμφέρει να κάνω συνέχεια θαύματα με το νερό όταν υπάρχει ο θεός του νερού).

Και τέλος, όχι μόνο το avatar αλλά ο οποιοσδήποτε. Εγώ πχ έχω ένα avatar και για τις δύο φυλές (ναι μόνο δύο έχω) οι όποιες έχουν μεγάλη απόσταση μεταξύ τους. Απλά το avatar το κάνει επειδή του έδωσε τη δύναμη ο θεός να το κάνει (ξεκάθαρα), ενώ ο πιστός μπορεί να τη δει θεός και να κάνει νέα θρησκεία.

Για αυτούς τους λόγους ψηφίζω όχι για την ώρα.
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Caranthir Wed Aug 02, 2017 12:28 am

Άρα δηλαδή ο Χ κακός θεός ρίχνει στο Υ κακό θεό μια κακιά αρρώστια και πληρώνει 50 ποντακια για να σκοτώσει από τους 2.000 τους 700 , και εσύ με 0,7 ποντακια τους γιατρεύεις, τίμιο.
Αν θα βάλουμε κάτι ανάλογο θα το βάλουμε με την μορφή μικρών RP θαυμάτων , ούτε κάτι μόνιμο γιατί αλλιώς πιο ο λόγος να έχουμε Shape  land - climate, αλλά ούτε και κάτι που επηρεάζει άλλους πιστούς γιατί θα έχουμε το κλασσικό "Γιατί αυτού το θαύμα μου έφαγε πιστούς και το δικό μου δεν έκανε τίποτα κτλ "
Αυτό που σκέφτομαι είναι όταν ο Χ θεός "τάξει " κάτι στους πιστούς του να το βρούνε όπως πχ " Πηγαίνετε εκεί και θα βρείτε φαγητό , κάνεις το θαύμα και πέφτει μάνα από τους ουρανούς"
Τελος ξεχάστε Bonus η Αρνητικά αναλόγως με τα Domains, και ο λόγος είναι απλός, πόσοι από εσάς θα περνάτε ΑΥΤΑ τα domains από την αρχή αν ξέρατε ότι κάπου κατά την διάρκεια του παιχνιδιού θα μπορείς να κάνεις θαύματα ( που αλλάζουν την ροή του παιχνιδιού ) και θα έχεις το δικαίωμα να κάνεις σε λογική τιμή μόνο ότι σου αναλογεί.
Caranthir
Caranthir
Admin

Posts : 279
Join date : 2017-04-14
Age : 44
Location : Kaer Morhen

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Wed Aug 02, 2017 12:34 am

Κοιτά εγώ είμαι πάσο να έχουν όλοι ίδιες δυνάμεις Razz , άλλα το RP με την τοποθεσία δεν πιάνει με τίποτα γιατί άλλα λέμε στους θνητούς και άλλα κάνουν.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Zestia Wed Aug 02, 2017 12:38 am

Κι εγώ δέχομαι το ίσους πόντους όλοι, ή τουλάχιστον μικρές διαφορές βάση domain που να εξυπηρετεί αλλά να μην είναι και φοβερό... Αν μη τι άλλο και με αυτό το δεδομένο τις ίδιες δυνάμεις θα έβαζα...
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Osho Wed Aug 02, 2017 12:53 am

Τα μικρο θαύματα ωραία αλλά δεν επιλύουν τον λογο που ξεκίνησε αυτή η ψηφοφορία.. Και μιλώ για τον αληθινό λογο. Τα Avatars χρειάζονται αναβάθμιση δυνατοτήτων. Αυτό κατάλαβα
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Caranthir Wed Aug 02, 2017 12:54 am

Goosahl wrote:Κοιτά εγώ είμαι πάσο να έχουν όλοι ίδιες δυνάμεις Razz , άλλα το RP με την τοποθεσία δεν πιάνει με τίποτα γιατί άλλα λέμε στους θνητούς και άλλα κάνουν.

Δεν πιάνει γιατί δεν παίζουμε Age of empires να κάνεις δεξί click τον στρατό σου και να πάει εκεί που θες, επίσης δεν παίζεις single player mode, δεν έχουν και το καλύτερο devotion οι πιστοί σου για να σε ακούσουν πλήρως, κάθε φορά που εμφανίζετε ένα στόμα και μιλάει δεν είναι όλοι με μαγνητοφωνάκι να καταγράφουν ομιλίες αλα Fidel Castro( 300 εντολές σε μια) και για το όνομα του παραγιού του σατανά δεν έχουν GPS να τους στέλνεις στην άλλη άκρη του κόσμου και επειδής πήγαν η άκουσαν ένα click διπλά να λες ότι δεν σε ακούν.

Zestia wrote:Κι εγώ δέχομαι το ίσους πόντους όλοι, ή τουλάχιστον μικρές διαφορές βάση domain που να εξυπηρετεί αλλά να μην είναι και φοβερό... Αν μη τι άλλο και με αυτό το δεδομένο τις ίδιες δυνάμεις θα έβαζα...

Άλλος ένας Single player παίχτης, δηλαδή εσύ θεωρείς ότι τα domains του Eothar και του Blind Gambit έχουν ακριβώς τις ίδιες προοπτικές για θαύμα και ότι είναι στα ίσα από άποψη πόσο εύκολο είναι ένα Θαύμα για τον μεν και για τον δε. Δεν ήταν ερώτηση για τον καθένα, είναι άπλα να σκεφτείτε πόσο άδικο είναι να μπει ένας τέτοιος game breaking κάνονας ( όπως το ανέλυσε ο Goosahl) σε αυτή την φάση του παιχνιδιού.
Caranthir
Caranthir
Admin

Posts : 279
Join date : 2017-04-14
Age : 44
Location : Kaer Morhen

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Zestia Wed Aug 02, 2017 12:57 am

Νομίζω ότι παρεξήγησες αυτό που είπα. Συμφωνώ απόλυτα στο να έχουν όλοι το ίδιο κόστος στα θαύματα. Είπα μόνο ότι αν εσείς πιστεύετε ότι πρέπει να υπάρχουν διαφορές ας είναι πολύ μικρές.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Auberin Wed Aug 02, 2017 12:58 am

Θα διαφωνήσω με την άμεση σχέση Avatar και θαύματος κυρίως γιατί δεν είχαμε όλοι την ευκαιρία να φτιάξουμε Avatars σε προνομιακή τιμή. Κατά τα άλλα η λύση ίσοι πόντοι για όλους είναι δίκαιη. Το ερώτημα είναι με ποιά κριτήρια ορίζεται η δύναμη του θαύματος;
Auberin
Auberin

Posts : 167
Join date : 2017-07-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Zestia Wed Aug 02, 2017 1:00 am

Η αλήθεια είναι δύσκολο για τους νέους παίκτες να βάλετε Αvatar. Ισως οι πατέρες σας το δώσουν στην προνομιακή τιμή... Θα το θεωρούσα δίκαιο.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Caranthir Wed Aug 02, 2017 1:13 am

Αυτό που σκεφτόμουν και είναι να έχουμε μια μικρή σκάλα των 15 divine power points που θα γίνονται θαύματα μικρής εμβέλειας , τα οποία θα οριστούν από όλους αν θέλετε , ένας fix πινάκας που όλοι συμφωνούμε ότι είναι στο ίδιο μήκος δύναμης.
Και μια μεγάλη σκάλα ( πχ 30 ) οπού θα μπορεί ο καθένας να δίνει κάτι από τα domains του σε δικούς του η άλλους πιστούς αν δεν σας φτάνει το πρώτο ( πάλι με fix πινάκα)
Πχ η Ζεστια να δώσει στους πιστούς του Negral 20% παραπάνω γονιμότητα για 1 γύρο.

ΥΓ Συγνώμη Ζεστια όντως το παρεξήγησα αλλιώς το διάβασα.
Caranthir
Caranthir
Admin

Posts : 279
Join date : 2017-04-14
Age : 44
Location : Kaer Morhen

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Goosahl Wed Aug 02, 2017 1:14 am

Παιδιά εγώ μια πρόταση έκανα γιατί υπάρχουν άτομα που απογοητευτηκαν που δεν μπήκε μαγεία , εγώ προσωπικά δεν την ήθελα άλλα κατανόησα ότι κάποιοι ήθελαν να έχουν ένα avatar να είναι avatar ρε παιδί μου και όχι υπάλληλος σε γραφείο του δημοσίου.
Τώρα το πως ,που, γιατί και με ποιο τρόπο το βρίσκουμε έχετε προτάσεις ?
Αν ναι τις λέτε , μην πιάνεστε από τα λογία τι γράφει ο καθένας συζήτηση κάνουμε , έμενα και ταχυδακτυλουργικα να έκανε το avatar μου ευτυχισμένος θα ειμουν.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Caranthir Wed Aug 02, 2017 1:28 am

Ο λόγος που δεν μπήκε μαγεία είναι γιατί είναι απρόβλεπτη , είτε θα έμπαινε σαν φρουφρου και αρώματα η πετσοκομμένη τελείως , το ίδιο και τα θαύματα, εδώ με μια εντολή που δεν έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ όπως την θέλατε μουρμουρατε και γκρινιάζετε πόσο μάλλον σε ένα "θαύμα" . Δεν σας είναι εύκολο να καταλάβετε πόσο "ωραίο" είναι να μπαίνουν καινούργιοι απρόβλεπτοι κανόνες σε ένα ήδη φλου παιχνίδι που τρέχουμε να το μαζέψουμε από άποψη κανόνων κάθε βδομάδα.
Και ναι συζήτηση κάνουμε και με ξέρεις πως μιλάω, δεν έχω κάτι με κανένα.
Caranthir
Caranthir
Admin

Posts : 279
Join date : 2017-04-14
Age : 44
Location : Kaer Morhen

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Sen'tiel Wed Aug 02, 2017 10:15 am

Ομολογώ ότι είμαι πολύ καινούριος στο παιχνίδι για να μπορέσω να έχω μια ολοκληρωμένη γνώμη πάνω στο θέμα, αλλά προσωπικά συμφωνώ με το avatar να έχει κάποιου είδους θεϊκή δύναμη, είτε αυτή είναι κάποια μικρά θαύματα, ή κάτι παρεμφερές.

Παρότι πιθανότατα δεν με συμφέρει, βλέποντας τα domain των άλλων θεών και τις άπειρες δυνατότητες που κάποια από αυτά προσφέρουν, είμαι λίγο υπέρ του να υπάρχει κάποιου είδους διαχωρισμός, μόνο και μόνο προς χάρη του RP. Αν θέλεις να παίξεις τον θεό της μουστάρδας, θα πρέπει να νιώθεις και σαν τον θεό της μουστάρδας... Αν έχεις ότι έχουν και οι υπόλοιποι, χάνεται λίγο το νόημα. Και αν έχω καταλάβει σωστά, αυτό για τους θεούς ισχύει. Ο καθένας έχει κάποια πράγματα ανάλογα με το domain του. Επομένως και το avatar, ώντας η παρουσία του θεού στον θνητό κόσμο, θα πρέπει να έχει ένα ρόλο σε αυτή την διαφορετικότητα μεταξή θεών. Στην τελική, στο σενάριο που δύο avatars συναντηθούν, δεν θα πρέπει να είναι ξεκάθαρο ποιος είναι τι, ακόμα και πέρα από την εμφάνιση;

Μπορέι να το βλέπω τελείως λάθος, αλλά ως άσχετος, είπα να πω τις σκέψεις που μου δημιούργησε η συζήτηση Razz
Sen'tiel
Sen'tiel

Posts : 97
Join date : 2017-07-27

Back to top Go down

Avatars and Miracles [POLL] Empty Re: Avatars and Miracles [POLL]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum