The Primal Order
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

+2
Goosahl
Lady Death
6 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Nazil Fri Jul 21, 2017 8:19 pm

Δεν έχω ισχυριστεί ποτέ οτι τα ξέρω όλα. Με αυτά τα ψέματα τους πήθεις να σε εμπιστεύονται ακόμα? Οποιαδήποτε δολοπλοκία και συνωμοσία για μένα θεωρείται καταστροφική.

Κάποιο άλλο ψέμα ή ασάφεια που θα με κατηγορήσεις σήμερα?
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Nergal Mon Jul 24, 2017 10:34 am

Ρε Nazil , εχασα τα κλειδια του pleasure room στο σπιτι μου και περιμενω την Ζεστια για τρελιτσες , παιζει να μου τα βρεις μεχρι το βραδυ? θα σε αφησω να παρεις ματι .
Nergal
Nergal

Posts : 99
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Nazil Mon Jul 24, 2017 10:35 am

Άργησες μικρέ. Το Show αυτό τελείωσε.....περίμενε της επόμενης εβδομάδας
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Nergal Mon Jul 24, 2017 10:38 am

Θα εχει και την επομενη εβδομαδα Θεατρο σκιων? Μια χαρα φερε και τα παιδια σου τα κολιτιρια.
Nergal
Nergal

Posts : 99
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Zestia Mon Jul 24, 2017 10:46 am

Nergal γλυκιέ μου για μιά στιγμή την Παρασκευή φοβήθηκα ότι από Σάββατο θα χρειαζόταν να σου πω έστω και προσωρινά αυτό το Yes master που τόσο ποθείς. Αλλά με την κίνηση των Wolfarian πέρα από ευχαριστώ το μόνο άλλο που μπορώ να σκεφτώ είναι... Are you stable?
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Nergal Mon Jul 24, 2017 10:49 am

Αν το πεις με την θεληση σου , χανετε η μαγεια.....
Nergal
Nergal

Posts : 99
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Zestia Mon Jul 24, 2017 10:54 am

Πράγματι χάνεται αλλά τι να σου κάνω κι εγώ που μας έγινες καλούλης ξαφνικά! Δηλαδή να θέλω και να μη μ'αφήνεις! Και να την πέφτεις και στον Nazil ανοιχτά!
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου. - Page 2 Empty Re: Κτητικές αντωνυμίες και λόγος ενικού προσώπου.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum