The Primal Order
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5η Εβδομάδα Boost

4 posters

Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty 5η Εβδομάδα Boost

Post by Sanguine Mon May 22, 2017 9:03 pm

Θα σας παρακαλούσα όλους αυτή την εβδομάδα για λόγους sanity αν μπορείτε να είστε πιο συνοπτικοί σε αυτά που θέλετε με shape land. Έχω να κάνω καμια 100σταρία shapes... Λίγη κατανοήση παρακαλώ.
Sanguine
Sanguine
Admin

Posts : 173
Join date : 2017-04-14

https://primalorder.forumgreek.com

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Zestia Mon May 22, 2017 10:12 pm

επειδή είμαι και χαζή, αν το λες για μένα, κάντο χοντροκομμένα και όοοοταν εχεις χρονο το ρετουσάρεις. Εναλλακτικά μπορείς να δεχθείς την προσφορά μου να σε βοηθήσω
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Caranthir Mon May 22, 2017 10:18 pm

Επίσης μιας και αναφέρθηκε, το boost είναι για shape lands, όχι για races, για αυτά από την επόμενη εβδομάδα.
Caranthir
Caranthir
Admin

Posts : 279
Join date : 2017-04-14
Age : 44
Location : Kaer Morhen

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Sanguine Tue May 23, 2017 9:53 am

Για όλους το λέω Smile Λίγο κράτει στο μεγάλο RP κείμενο και τις πολλές φώτο, για να μη χρειάζεται να ψάχνω σε όλο το ποστ τι ακριβώς κάνετε. Επίσης πιλοτικά έχω αρχίσει να τοποθετώ στο χάρτη συμβολάκι για τα πολύτιμα μέταλλα που τοποθετέιτε  μαζί με το τί είναι, ακριβώς από δίπλα. Θα κάνω το ίδιο και για τα προηγούμενα μέταλλα που είχαν τοποθετηθεί σε επόμενο χρόνο.
Πείτε μου αν αυτό τουλάχιστον βολεύει να υπάρχει στο χάρτη, η εναλλάκτικη που συζητήθηκε ήταν ένα υπόμνημα απο κάτω που να λέει πχ 1565 σίδηρος.
Sanguine
Sanguine
Admin

Posts : 173
Join date : 2017-04-14

https://primalorder.forumgreek.com

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Goosahl Tue May 23, 2017 10:22 am

Sanguine wrote:Για όλους το λέω Smile Λίγο κράτει στο μεγάλο RP κείμενο και τις πολλές φώτο, για να μη χρειάζεται να ψάχνω σε όλο το ποστ τι ακριβώς κάνετε. Επίσης πιλοτικά έχω αρχίσει να τοποθετώ στο χάρτη συμβολάκι για τα πολύτιμα μέταλλα που τοποθετέιτε  μαζί με το τί είναι, ακριβώς από δίπλα. Θα κάνω το ίδιο και για τα προηγούμενα μέταλλα που είχαν τοποθετηθεί σε επόμενο χρόνο.
Πείτε μου αν αυτό τουλάχιστον βολεύει να υπάρχει στο χάρτη, η εναλλάκτικη που συζητήθηκε ήταν ένα υπόμνημα απο κάτω που να λέει πχ 1565 σίδηρος.

5η Εβδομάδα Boost Seal-of-approval-meme
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Zestia Tue May 23, 2017 2:42 pm

οκ θα κάνω Edit το κείμενο και θα βάλω κάτω κάτω τις φωτογραφίες για να σου είναι πιο ευκολο. Αλλωστε από εμένα έχεις και το σχέδιο.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

5η Εβδομάδα Boost Empty Re: 5η Εβδομάδα Boost

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum