The Primal Order
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deorum Concilium

+13
Auberin
Nergal
Nerm
Sol
Goosahl
Eothar
Luni
Avie
Nazil
Blind Gambit
Ryūjin
Lady Death
Caranthir
17 posters

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Thu Jul 06, 2017 5:44 pm

''Σε ευχαριστώ Goosahl! Smile λες να μπορεί να γίνει και κρέμα ενυδάτωσης για το πρόσωπο?.'' Λέει και κοιτάει το εσωτερικό στο βάζο με ένα χαμόγελο.
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Thu Jul 06, 2017 5:45 pm

Luni wrote:''Σε ευχαριστώ Goosahl! Smile λες να μπορεί να γίνει και κρέμα ενυδάτωσης για το πρόσωπο?.'' Λέει και κοιτάει το εσωτερικό στο βάζο μεένα χαμόγελο.

<<Χρήσεις: παράγωγη φαρμακευτικων σκευασμάτων, λάδι, σχοινί-κλωστή, αντι-παρασιτικα και έντομο απωθητικά , μαγειρική ,ρητίνες,ζώο τροφή ναι άνετα >>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Thu Jul 06, 2017 5:47 pm

Από πότε η εξέλιξη θεωρείται φτηνή και ποταπή αντιγραφή? Δεν αντιλαμβάνομαι το χιούμορ σου. Δεν διαθέτω προφητικές ικανότητες για να ξέρω τι θα δούμε αλλά σε ευχαριστώ που το μοιράζεσαι μαζί μας. Ευχαριστώ για την προσφορά σου. Αλήθεια από ποιο είδος παράνοιας πιστεύεις οτι μαστίζομαι. Θα ήθελα να βρεθώ σε κάποια σοβαρή σου συζήτηση κακόμοιρε Goosahl μήπως και καταλάβω πόσο απλά και κατανοητά θα πρέπει να σου μιλάμε για να καταλαβαίνεις και εσύ. Σου ορκίζομαι πάντως ότι θα καταλάβω μεγάλες προσπάθειες για να αντιλαμβάνομαι ως αστείο αυτά που λες......
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Thu Jul 06, 2017 5:47 pm

''Πάρα πολύ ωραία'' Smile
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Eothar Thu Jul 06, 2017 5:50 pm

Αδερφή Luni, μην πιστεύεις όλα του λόγια του Goosahl, όταν δημιούργησε την Panacea δεν μας γνωστοποίησε τις χρήσεις που μας παρουσίασε τώρα οποτε θα ήμουν λίγο διστακτικός.
Eothar
Eothar

Posts : 178
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Thu Jul 06, 2017 5:56 pm

Καταλαβαίνω την ανησυχία σου και λογικό με αυτά που γίνονται τελευταία, αλλά δεν είναι η πρώτη φορά που μου προσφέρει κάτι ο αδελφός μας. Μην ξεχνάς το υπέροχο δώρο που μας έκανε στην αρχή και την λατρεύω την Pink Floyd μου. Smile
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Thu Jul 06, 2017 5:59 pm

Eothar wrote:Αδερφή Luni, μην πιστεύεις όλα του λόγια του Goosahl, όταν δημιούργησε την Panacea δεν μας γνωστοποίησε τις χρήσεις που μας παρουσίασε τώρα οποτε θα ήμουν λίγο διστακτικός.

<<Αδελφέ Eothar η Luni ειναι αρκετά ικανή για να αντέξει τις παρενέργειες , μην ανησυχείς Laughing >>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Eothar Thu Jul 06, 2017 6:01 pm

Δεν είμαι καθόλου ανήσυχος. Απλά σου παρουσίασα τα δεδομένα - πως ο Goosahl σου είπε πως η panacea κάνει κάτι που όμως δεν κάνει. Το τι θα κανεις με αυτήν την πληροφορία είναι στο χέρι σου.
Eothar
Eothar

Posts : 178
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Thu Jul 06, 2017 6:01 pm

Nazil wrote:Από πότε η εξέλιξη θεωρείται φτηνή και ποταπή αντιγραφή? Δεν αντιλαμβάνομαι το χιούμορ σου. Δεν διαθέτω προφητικές ικανότητες για να ξέρω τι θα δούμε αλλά σε ευχαριστώ που το μοιράζεσαι μαζί μας. Ευχαριστώ για την προσφορά σου. Αλήθεια από ποιο είδος παράνοιας πιστεύεις οτι μαστίζομαι. Θα ήθελα να βρεθώ σε κάποια σοβαρή σου συζήτηση κακόμοιρε Goosahl μήπως και καταλάβω πόσο απλά και κατανοητά θα πρέπει να σου μιλάμε για να καταλαβαίνεις και εσύ. Σου ορκίζομαι πάντως ότι θα καταλάβω μεγάλες προσπάθειες για να αντιλαμβάνομαι ως αστείο αυτά που λες......

<<Ο εκφυλισμός των ειδών είναι εξέλιξη?>> To ακούει αυτό ο Baphomet και ανατριχιάσει .
<<Μισό λεπτό γιατί μάλλον δεν έχουμε καταλάβει τα περί εξέλιξης , το να πιάσεις ένα race και να του κόψεις τα φτερά και οκ τελείωσε δεν αποτελεί εξέλιξη ούτε από άσπρο να το κάνεις μαύρο , και τα sub-race αποτελούν παρακλάδι τις εξέλιξης όχι ότι είναι καλύτερα άπλα εξελίχθηκαν "διαφορετικά" πιστεύω τα καλύτερα παραδείγματα περί sub-races μέχρι στιγμής τα έχουν η Zestia και ο Blind-Gambit >>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Thu Jul 06, 2017 6:16 pm

<<ops μισό >> βγάζει το μαύρο βιβλίο από το πουθενά και εικόνες εμφανίζονται με τα πρακτικά  <<μάλιστα εδώ ειναι το πρόβλημα (/Hiden) edit (/spoiler) οκ>>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Thu Jul 06, 2017 6:21 pm

Υπάρχουν και άλλοι που δεν καταλαβαίνουν τουλάχιστον το 50% των ήχων που βγάζει ο αδελφός Goosahl?
(/Hiden) edit (/spoiler)??
Δεν είναι η μοναδική περίπτωση που δεν καταλαβαίνω τι λες αδελφέ
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Thu Jul 06, 2017 6:30 pm

Zestia wrote:Υπάρχουν και άλλοι που δεν καταλαβαίνουν τουλάχιστον το 50% των ήχων που βγάζει ο αδελφός Goosahl?
(/Hiden) edit (/spoiler)??
Δεν είναι η μοναδική περίπτωση που δεν καταλαβαίνω τι λες αδελφέ

<<Είναι κάτι δυνάμεις που έχουμε εμείς οι Θεοί>>

Παράδειγμα στο            .spoiler]Είμαι απίστευτος./spoiler]

οπού (.) βάλε ([)

και σε αφήνει να γράψεις στο βιβλίο του.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Blind Gambit Thu Jul 06, 2017 6:42 pm

Spoiler:
Blind Gambit
Blind Gambit
Griniaris tou Forum

Posts : 322
Join date : 2017-04-19
Location : Dome of Bets

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Blind Gambit Thu Jul 06, 2017 6:43 pm

Eothar wrote:Δεν νομίζω να ζήτησα κάποιο ενοίκιο αλλά ελπίζω να καταλαβαίνεις πως ένα κομμάτι τις Eäreaths που έχω διαμορφώσει εγώ, αποτελεί πλέον επέκταση μου - ή μήπως η γνώση του τι αντιπροσωπεύω, είναι θύμα της δικιάς σου δύναμης και την θυμάσαι μόνο κάθε φορά που τα ζάρια στο επιτρέπουν, αγαπητέ Blind Gambit?


Δεν αναφερόμουν σε εσένα Eothar! Αγαπάς μια περιοχή που διαμόρφωσες - δεν είστε οι μόνοι εσύ και η Zestia που νιώθετε έτσι.  Τη διαμόρφωσες, σε εκπροσωπεί, είσαι δεμένος με τα δάση σου και είναι προέκτασή σου. Αλλά ιδιοκτησία, δεν υπάρχει.

Πες μου λοιπών τώρα, από που φαίνεται να έχω ξεχάσει τι αντιπροσωπεύεις; Και αν είναι έτσι γιατί ξεχνάς κι εσύ ότι αυτό που αντιπροσωπεύω εγώ δεν είναι μόνο ζάρια;

Είπα και πριν! Δικαίωμά σου και σ' εσένα και στη Zestia να ζητάτε τα ρέστα γιατί κάποιος τοποθέτησε την φυλή του εκεί που διαμορφώσατε τη γη. Ανοίξτε συζήτηση, εμπόριο, διαγωνισμό ταλέντων, πόλεμο ή ότι άλλο θέλετε. Είμαι όμως κάθετος στην καθολική και επίσημη χρήση όρων όπως "Περιοχή μου" είτε από αρχική δημιουργία ή από την επέκταση με τα χρόνια και φυσικά δεν βρίσκω τίποτα το δίκαιο ή το σωστό στην πρόταση του Goosahl για αποζημίωση.


Goosahl wrote:O Baphomet εμφανίζετε μπροστά σας
<<Καταρχάς ας ηρεμήσουμε λίγο , καταλαβαίνω την δυσχέρεια που έχετε άλλα δεν ανήκει όλος ο κόσμος σε ένα θεό , δεν θέλω να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου ...oh wait   Very Happy   χαχα συγνώμη ξεχνιέμαι μερικές φόρες , άλλα τα εδάφη αυτά που έκανε ο Sol τους Humans δεν ανήκουν στην Zestia με βάση την αρχική δημιουργία , δηλαδή εάν ένα δάσος που είναι 2 τετράγωνα γίνει 13 τετράγωνα σε 2000 χρονιά θα ανήκει όλο εξολοκλήρου στον θεό με τα 2 τετράγωνα?? O αφέντης μου δηλαδή με βάση αυτήν την λογική θα έπρεπε να πιάσει τους Ravni και να τους κάνει σαπούνι που είναι διπλά στους Humans , από την άλλη ο Sol όντως αδίκησε τον Eothar μιας και η περιοχή ήταν μέρος της αρχικής δημιουργίας και θα πρέπει να λάβει μια αποζημίωση από αυτόν είτε σε δημιουργηματα είτε σε followers μιας και είναι το ποιο σωστό >>


Θέτει ένα δεδικασμένο και μια καθολική παραδοχή στην οποία αντιτάσσομαι.
Blind Gambit
Blind Gambit
Griniaris tou Forum

Posts : 322
Join date : 2017-04-19
Location : Dome of Bets

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Thu Jul 06, 2017 11:27 pm

Στο δεδικασμένο συμφωνώ ότι είναι άτοπο και θα φέρει μία κακή συνέχεια. Στο θέμα της διεκδίκησης περιοχών θα διαφωνήσω όμως αγαπημένε Blind Gambit.   Το έχω ξαναπεί βέβαια αλλά όταν ξοδεύεις τόσο κόπο και ενέργεια, τόση σκέψη και δημιουργική διάθεση, όταν προσπαθείς να σκεφτείς τι θα προσφέρεις στα παιδιά σου και να προβλέψεις τις ανάγκες, τις ανησυχίες και τα προβλήματά τους και να τους προικίσεις με ένα ζεστό μέρος που να μπορούν να το αποκαλέσουν σπίτι τους ναι γίνεσαι κακός. Μιλώντας γενικά και φιλοσοφικά, γιατί να μοιράσω τον κόπο μου με κάποιον που δεν ασχολήθηκε καν να φτιάξει ένα σπίτι για τα παιδιά του; Πες να λυπηθώ τα παιδιά του που δε φταίνε και να τα πάρω στην αγκαλιά μου. Τον αδελφό που τα άφησε στην πόρτα μου γιατί να τον σκεφτώ.
Χτίζεις ένα σπίτι με αίμα και ιδρώτα και μένεις μέσα. Αν βρεις ένα μωρό να κλαίει στην εξώπορτά σου να το φροντίσεις, θα το μεγαλώσεις σαν δικό σου. Τον γονιό που το άφησε τι θα τον κάνεις; Θα του ανοίξεις την πόρτα να μπει κι αυτός;
Θέλω να πιστεύω ότι το  παράδειγμα μου είναι σωστό και δεν θα παρανοηθεί.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Blind Gambit Fri Jul 07, 2017 1:39 am

Καλή μου Zestia, το παράδειγμα του σπιτιού παρουσιάζει κάποια σημεία που δεν ισχύουν.
1. Δεν έχεις τίτλους Ιδιοκτησίας.
2.Δεν ζείς μέσα σ' αυτό.
3. Το σπίτι είναι σχεδιασμένο σαν κατάλυμα, ώστε να κρατά τους παρείσακτους εκτώς.

Επιπλέον αποδεχώμενος τον όρο "Περιοχή μου", αποδέχομαστε την ιδιοκτησία και το "ενοίκιο" είναι συνεπακόλουθο.

Εν κατακλείδι όσο δικαίωμα έχει ένας θεός στο να νοιάζεται την περιοχή που έπλασε ο ίδιος, που την οραματίστηκε και θέλει να δει τους πιστούς του να ακμάζουν, τόσο  δικαίωμα έχει και ένας θεός να τοποθετήσει τους πιστούς του όπου πιστεύει πως θα ακμάσουν καλύτερα. Για να μην λέω τα ίδια, δικαίωμά του καθενός να το χειριστεί κατά το δοκούν, αλλά -  ας γίνω ο κακός που θα φέρει αντίρριση - Θεούς-Τσιφλικάδες δεν θα υποστηρίξω.
Blind Gambit
Blind Gambit
Griniaris tou Forum

Posts : 322
Join date : 2017-04-19
Location : Dome of Bets

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Jul 07, 2017 8:20 am

υποστηρίζεις όμως τη λογική του χαραμοφάη, του τεμπέλη και του σφετεριστή, του κλέφτη και του εκβιαστή.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Jul 07, 2017 8:23 am

Τώρα όμως έχουμε άλλα θέματα! Ο Nerm έφερε κι άλλους Undead πάνω στο κεφάλι μας. Μήπως αποκαλύπτεται το ποιος λειτουργεί με ποιον τελικά; Νερμ θα μπορούσες να βάλεις θηρία, κινδύνους, δυσκολίες, αντί αυτού έβαλες απέθαντους! Αυτό είναι επίθεση προς όλους μας!!!
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Ryūjin Fri Jul 07, 2017 2:41 pm

Συζητάτε ακόμα για περιοχές ενώ έχει βγει αυτό το συχαμα για θεός και κάνει ότι θέλει?

Αυτή την κίνηση την παίρνω προσωπικά όχι γιατί απλά έβαλες σχετικά κοντά στα παιδιά μου άχρηστε Nerm αυτή την πανούκλα. Την έφερες μέσα στο σπίτι των Rito! Έχεις δημιουργήσει πολλούς εχθρούς αυτή την στιγμή και θα δούμε ποιοι ακόμα κρύβονται από πίσω σου και δεν εμφανίζονται!
Ryūjin
Ryūjin
Cartographer
Cartographer

Posts : 253
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Lady Death Fri Jul 07, 2017 3:29 pm

Και μιας και μιλάμε για εχθρούς , μόνο ένας αφελής θα πίστευε οτι ο Νερμ κινήθηκε μόνος. Ας πάρουμε τα γεγονότα , όλοι οι θεοί σχεδόν επλήγησαν από την καταστροφή, εκτός από 2-3, ο Νερμ δεν θα άνοιγε με όλους μέτωπα αν δεν είχε στήριξη απο άλλους θεούς και δεν μιλάω για τους κλασσικούς υπόπτους μιλάω για θεούς που βλέπουν ακούν & δεν πλήττονται.
Η Luni λοιπόν η Avie ο Sol και ο Goosahl δεν τους ακούμπησε το πρόβλημα ,ειδικά στην περίπτωση της Avie και της Luni με παραξενεύει που αντις για αυτές της δυο ο Νερμ προτίμησε τα απομονωμένα νησιά του Ryujin ενώ στην στεριά θα έχει πολύ μεγαλύτερα αποτελέσματα.
Η Avie συγκεκριμένα βλέπει ακούει και δεν μιλάει και παραδόξως δεν την αγγίζει και κανένας γιατί?
Lady Death
Lady Death

Posts : 108
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Jul 07, 2017 3:31 pm

Με μία εξαίρεση συμφωνώ μαζί σου αδελφή.
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Fri Jul 07, 2017 3:33 pm

Αγαπητή μου LadyDeath είμαστε κάποιοι θεοί που δε μας θεωρούν δυνατούς. Όπως γίνεται και στον πόλεμο, έκαναν μια ομάδα με σκοπό να χτυπήσει τους δυνατούς. Αυτή τη στιγμή είναι ικανοί οι υπόλοιποι να εμπιστευθούν τα αδέρφια και να εξασφαλίσουν τι διαβίωσή τους ή θα πολεμάει ο καθένας μόνος εναντίων 4 (τουλάχιστον) θεών? Εδώ όμως μιλάμε όλοι μπροστά σε όλους.... Δεν έχουμε να κρύψουμε κάτι ή να φοβηθούμε....
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Fri Jul 07, 2017 4:46 pm

Lady Death wrote:Και μιας και μιλάμε για εχθρούς , μόνο ένας αφελής θα πίστευε οτι ο Νερμ κινήθηκε μόνος. Ας πάρουμε τα γεγονότα , όλοι οι θεοί σχεδόν επλήγησαν από την καταστροφή, εκτός από 2-3, ο Νερμ δεν θα άνοιγε με όλους μέτωπα αν δεν είχε στήριξη απο άλλους θεούς και δεν μιλάω για τους κλασσικούς υπόπτους μιλάω για θεούς που βλέπουν ακούν & δεν πλήττονται.
Η Luni λοιπόν η Avie ο Sol και ο Goosahl  δεν τους ακούμπησε το πρόβλημα ,ειδικά στην περίπτωση της Avie και της Luni με παραξενεύει που αντις για αυτές της δυο ο Νερμ προτίμησε τα απομονωμένα νησιά του Ryujin ενώ στην στεριά θα έχει πολύ μεγαλύτερα αποτελέσματα.
Η Avie συγκεκριμένα βλέπει ακούει και δεν μιλάει και παραδόξως δεν την αγγίζει και κανένας γιατί?

<<Μισό λεπτό να θίξω ένα θέμα 1) Έχασα μια πλούσια περιοχή από διαμάντια και πολύτιμα μέταλλα εξαιτίας των απέθαντων του Sol 2)Μιλάμε για θεούς που δεν τους ακούμπησε η συμφορά αλλά ξεχνάμε συνεχεία να αναφέρουμε ότι ο Nazil που όλοι την ώρα κλαίγεται δεν τον έχει ακουμπήσει ΚΑΝΕΝΑΣ μέχρις στιγμής και παρόλα αυτά μας δείχνει παντού εγκληματίες υποστυριζοντας οτι έχει μια υπερφυσική δύναμη που προβλέπει τις δολοπλοκίες αλλά εγώ μέχρι στιγμής μόνο εικασίες βλέπω ότι κάνει , με λίγα λογία η ο Nazil μας δουλεύει ολους και πέσαμε στην παγίδα του καταρχάς είναι στην άλλη άκρη του κόσμου και ο Nerm δεν τον ακούμπησε ?? Περίεργο? Εγώ εάν ειμουν ο Nerm θα τον ειχα εξαφανίσει από προσώπου γης μιας και είναι τόσο απομονωμένος.>>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Fri Jul 07, 2017 5:01 pm

Χαχαχαχαχαχα πολύ έξυπνο Goosahl.... Μα μη σταματάς πες και άλλα αστεία. (Βλέπεις κρατάω τον όρκο μου)

1) Έχασες? Πότε την είχες? Εννοείς την έκρυψαν/έθαψαν. Πλέον δεν έχει απέθαντους αλλά ούτε και είσοδο. Εύκολο και βολικό για τα κοιτάσματα. 2) Κλαίγομαι? Δε νομίζω. Να σου υπενθυμίσω κάτι μαύρα υγρά (πετρέλαιο στην αρχή για κάποιους, μαύρη σοκολάτα μετά από αρκετό καιρό) και ούζες που δε ζητήθηκαν (αυτό τελικά βγήκε σε καλό αφού εργάζονται ως καθαριστές) και μια φυλή Aztec κολλητά στη δική μου. Επειδή δεν το έκανα θέμα? Μην προσπαθείτε με τα λόγια να στρέψετε μεταξύ τους όποιους θεούς δεν είναι στην ομάδα σας. Ο Nerm δεν έχει τη δύναμη και την ικανότητα να με εξαφανίσει. Κανείς κανέναν ακόμα. Σύνελθε και μάζεψε την γλώσσα σου. Μιλήστε μεταξύ σας και να βγαίνει ένας κάθε φορά να κατηγορεί με όλα σας τα επιχειρήματα σε ένα σημείο. Μην αναγκάζομαι να τα γράφω σε κάθε ένας χωριστά. Ευχαριστώ.
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Fri Jul 07, 2017 5:10 pm

<<Αλήθεια??Δεν αντέχουμε την πίεση εεε?περίεργο γιατί όλο αυτό το σκηνικό εμφανίστηκε όλος* τυχαία με μια δήθεν προφητεία σου μετα απο χιλιάδες χρόνια απραγιας ποιος μου λέει ότι δεν είσαι εσύ ο MASTER MIND όλου αυτού του θεάτρου του παράλογου?Έχουμε στοιχειά να τα δούμε?>>
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 3 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum