The Primal Order
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deorum Concilium

+13
Auberin
Nergal
Nerm
Sol
Goosahl
Eothar
Luni
Avie
Nazil
Blind Gambit
Ryūjin
Lady Death
Caranthir
17 posters

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Aug 04, 2017 9:36 pm

Μόνο στον Ναζίλ ξέρεις να δίνεις δώρα!
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nergal Fri Aug 04, 2017 9:46 pm

Έχω ακούσει Zestia ότι σε σένα δίνουν και άλλοι δώρα... Μάλλον θα πρέπει να σε πειθαρχήσω πάλι...

 Deorum Concilium - Page 9 New-60CM-Leather-Genuine-Leather-Whips-Fetish-Horse-Crop-Whip-Spanking-Paddle-Flogger-BDSM-Whip-Sex
Nergal
Nergal

Posts : 99
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Aug 04, 2017 9:48 pm

ουουουουουου! Για να δούμε αν ξέρω καλά το παιχνίδι... Παίρνω το βίτσι και λέω "Νεργκάλ στα τεσσερα!" Σωστα?
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nergal Fri Aug 04, 2017 10:45 pm

Ω μικρή μου Zestia ακόμα δεν έμαθες; Εσύ απλά λες "Sir, Yes sir". Μη φοβάσαι όμως θα σου δείξει ο Nazil πώς γίνεται.
Nergal
Nergal

Posts : 99
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Fri Aug 04, 2017 11:10 pm

Σε ευχαριστώ αδερφέ Nergal. Όντως το χρειαζόμουν αυτό....το..... δεν ξέρω καν πως το λένε.... Χάλασε το άλλο που είχα στον κήπο και είχα φάει τον κόσμο να βρω νέο. Θα το βάλω πάνω στο δέντρο....
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Sat Aug 05, 2017 1:43 pm

Επειδή θέλω να ξεμπερδεύω με τον παραλογισμό σου, τα πράγματα έχουν ως εξής:

1. Είδα το μέρος και τους έβαλα εκεί. Δεν πρόσεξα τι είχες κάνει γιατί απλά δεν παρακολουθώ την οποιαδήποτε κίνηση κάνεις. Ήμουν απρόσεχτη και τελειώνει εκεί.

2. causing mischief - άτακτος, σκανταλιάρης. / scheming (making of plans, plotting) - μηχανορραφία, δολοπλοκία, ραδιουργία.

3. Τα πλάσματα μας έχουν βούληση και επιλογές, δεν είμαστε συνέχεια από πάνω τους, ώστε να τους χρησιμοποιούμε σαν μαριονέτες, για τους Θεϊκούς μας σκοπούς
.

Λίγα λόγια από τους γηραιούς:

''Έχουμε μείνει πίσω. Δεν μπορέσαμε να ακολουθήσουμε τη φυλή μας. Τα γέρικα κόκαλα μας δεν αντέχουν την ταλαιπωρία όπως παλιά. Οι υπόλοιποι Αζτέκοι έχουν καταφέρει να ξεφύγουν από τη μανία των Fall-Dragonians. Εμείς απλά περιμένουμε τη μοίρα μας...

Ελπίζω όμως οι απόγονοι μου να έχουν μια καλύτερη ζωή. Μια ζωή μακριά από τις βάναυσες και σαδιστικές τακτικές των Fall-Dragonians.''


Nazil:''Άλλωστε ελεύθερα έφυγαν οι Aztec. Κανείς δεν τους κυνήγησε τους πληγωμένους και ταλαιπωρημένους.''

''Νότια από εκεί πρόσφυγες Αζτέκων ξεκινάνε ένα μακρύ ταξίδι για νότια με τους fall-dragonanians να πανηγυρίζουν την μεγάλη τους νίκη καίγοντας ότι έμεινε πίσω από τους Αζτέκους.

Μικρές ομάδες από Fall dragonians παίρνουν στο κυνήγι τους Αζτέκους θέλοντας να τους αιχμαλωτίσουν - προσηλυτίσουν αλλά τα σχέδια τους χαλάνε όταν μια καταιγίδα από αίμα τους προκαλεί τον τρόμο τρέποντας τους σε φυγή.''


Νομίζω ότι σε κάλυψα τι λες?





I got the feeling I can break
Out of anything that is standing in my way
You're the reason I can stay
And fight until the death
'Cause what I stand for will not give up

Here they coming with their guns, guns, guns, guns
Singin "Ooh, stick em up!"
You really think I'm gonna run, run, run, run
I'm NEVER giving up

Don't wanna, don't wanna
Don't wanna mess with me
You don't wanna, don't wanna
Don't wanna mess with me
Don't mess with me

I got the feeling I can break
Out of anything that is standing in my way
I know the feeling I can take
The pain of losing teeth it's better than defeat
.
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Auberin Sat Aug 05, 2017 1:49 pm

Τώρα Nazil, νομίζω μπορείς να κατεβάσεις το "δεν ξέρω καν πως το λένε" από το δέντρο και να το χρησιμοποιήσεις όπως πρέπει!

Μπορεί να σε βοηθήσει ο Nergal αν δεν ξέρεις και που μπάινει.
Auberin
Auberin

Posts : 167
Join date : 2017-07-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Sen'tiel Sat Aug 05, 2017 2:01 pm

Χωρίς να θέλω να πάρω θέση στην διαφωνία μεταξύ σας, νιώθω υποχρεωμένος να καταδικάσω το κυνήγι των αμάχων και την αιχμαλωσία τους. Δεν υπάρχει δόξα στο να σκοτώνεις εχθρούς που δεν αντιστέκονται, ειδικά όταν αυτοί είναι ανήμποροι να πολεμήσουν, ή ακόμα χειρότερα, δεν είναι καν πολεμιστές. Είναι απεχθές και αηδιαστικό.

Παρόλα αυτά, πρέπει να εκφράσω και την εξής απορία: Όπως πολύ σωστά είπε η Luni, οι ακόλουθοί μας έχουν την δική τους βούληση και δεν οδηγούμε το κάθε τους βήμα. Είμαστε σίγουροι πώς εκείνοι που κυνήγησαν τους αμάχους εκτελούσαν εντολές του Nazil; Ή μήπως υπάρχει και η περίπτωση να είναι κάποιοι που δεν μπόρεσαν να αντισταθούν στην δίψα τους για αίμα;

Σε κάθε περίπτωση, η γνώμη μου είναι πώς θα πρέπει να τιμωρηθούν. Το θέμα είναι όμως να βρεθεί ο πραγματικός ένοχος.
Sen'tiel
Sen'tiel

Posts : 97
Join date : 2017-07-27

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Sat Aug 05, 2017 2:04 pm

Μην ξαναλέμε τα ίδια και με κουράζεις αδερφή. Νομίζω σου έχω απαντήσει άπειρες φορές και δημόσια και προσωπικά σε όλα όσα αναφέρεις. Δεν σε πιστεύω ότι δεν ήξερες που τοποθετούσες μια πολεμοχαρή φυλή.
Μήπως το Chaos σε χαρακτηρίζει περισσότερο? Μάλλον σε λάθος θεά πιστεύουν τότε αφού ''Κάθε μέρα προσευχόμαστε στη θεά μας να σκαρφιστεί κάποια πονηριά για να μας σώσει.'' Πονηριά περιμένει και όχι σκανδαλιά.
Και επειδή τα πλάσματα μας έχουν βούληση και οι δικές μου φυλές δεν είναι High div για να ακολουθουν πιστά τις εντολές κάποιες μικρές ομάδες παθιάστικαν και συνέχισαν.
Σας ακούω τόσο καιρό να με κατηγορείτε για το θάνατο Aztec. Εγώ δεν έχασα κανέναν? Νικητής είμαι από αυτή τη μάχη. Λογικό να έχασα λιγότερα.

Όχι Luni δε με κάλυψες και το παιχνίδι εντυπώσεων τελειώνει εδώ μαζί σου. Δε θα συνεχίσω να απολογούμαι για έναν πόλεμο που εσύ ξεκίνησες και δεν ήσουν ικανή να κερδίσεις. Για έναν πόλεμο που χρησιμοποίησα την τακτική της ενέδρας διότι αναγνωρίζω την καλύτερη μαχητική ικανότητα των Aztec σου.
Θα προτιμήσω να παίξω τα παιχνίδια του Nergal. Αγάπη που το άφησες?

Αλήθεια γιατί κανείς δεν ασχολείται με τις σφαγές βόρεια που σχεδόν εξαφανίστηκε ένας λαός? Γιατί κανείς δεν ασχολείται νότια που υπάρχει κόσμος που βουτάει τα ρούχα του στο αίμα και το πίνει? Γιατί δεν ασχολείται κανείς ανατολικά? Μα φυσικά εκεί δεν υπάρχει η Luni να δημιουργήσει χάος. Ας κάνουμε φασαρία εδώ για 500 άτομα. Ας ασχοληθούν τόσοι θεοί με αυτό το ζήτημα.
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Osho Sat Aug 05, 2017 3:16 pm

Άσχετο αλλά , επειδή γράφω μια ιστορία κι έχω κολλήσει στις σχέσεις που θα έχουν οι πρωταγωνιστές... Ο Ναζαναήλ και η Λούνιλού , καθαρά φανταστικοί χαρακτήρες, πως να αποκτήσουν κόντρα μεταξύ τους;
Osho
Osho

Posts : 169
Join date : 2017-07-28
Location : Παντου! Το ταξίδι στον χωροεγώ δημιουργεί παράδοξο

http://www.timeless.com

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Sen'tiel Sat Aug 05, 2017 3:18 pm

"Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι συμπτωματική"
Sen'tiel
Sen'tiel

Posts : 97
Join date : 2017-07-27

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Auberin Sat Aug 05, 2017 3:46 pm

Επειδή και η θεϊκή μαλακία έχει τα όριά της:

(Sorry for the text wall!)
Κρατάω μόνο τα βασικά

Complete Eareathian Races & wrote:Αztec
Children of Luni
Μέγεθος: Περίπου στο 1,50 με 1,60 ύψος.
Διάρκεια ζωής: Ζουν περίπου 150 με 200 χρόνια.
Θετικά χαρακτηριστικά
Είναι εργατικοί, πανούργοι, δυναμικοί και προσαρμόζονται σε
οποιοδήποτε κατάσταση για την επιβίωση τους.
Αρνητικά χαρακτηριστικά
Είναι ανταγωνιστικοί, μερικές φορές μπορεί να αντιδράσουν
αψυχολόγητα και η χαοτική τους φύση τους κάνει επικίνδυνους σε
άλλα είδη.

Fall-Dragonians
Children of Nazil
Εμφάνιση: μοιάζουν με Dragonians αλλά χωρίς φτερά
Μέγεθος: 1.40-1.60
Προσδόκιμο ζωής: 1000 χρόνια αργούν να ενηλικιωθούν (στα 40)
Αίσθηση: μάτια (ικανά σαν αετού), κέρατα που βοηθούν στην επικοινωνία
(τηλεπαθητικά ανεξαρτήτως απόστασης δώρο του θεού Νερμ),
στόμα για τροφή και απλή επικοινωνία (σαν ανθρώπου), αυτιά (σαν
ανθρώπου), αφή και tremorsense λόγω της έντονης επαφής με το
έδαφος.
Θετικά και αρνητικά χαρακτηριστικά
Δύσπιστοι, δυσπρόσιτοι και αρκετά αντικοινωνικοι σε outsiders όπως επίσης και τρομερά territorials.


Δεν βλέπω τους Aztecs να υπερέχουν. Ούτε κάτι να τους χαρακτηρίζει κάτι πιο πολεμοχαρείς από τους Fall Draconians. Μάλλων το αντίθετο.

Μετά, μάθημα ιστορίας


Caranthir & Sanguine wrote:The Story thus far part 1
Οι fall dragonians έχουν ξεκινήσει ένα αιματηρό πόλεμο με τους Aztecs , οι Fall dragonians είναι δύσπιστοι αντικοινωνικοι και τρομερά territorials, δεν θέλουν στην περιοχή τους ξένους , οι aztecs από την άλλη έχουν ανταγωνιστικη και χαοτική  φύση , κάνεις λοιπόν δεν κάνει πίσω στην διεκδίκηση του γλυκού νερού ( και της πλούσιας πανίδας και χλωρίδας που υπάρχει εκει γύρω λόγο αυτού), λόγο αριθμών και φυσικών προσόντων ο πόλεμος τείνει προς τους Fall Dragonians.

The Story thus far part 2
Οι Fall draconians συνεχίζουν τον πόλεμο για τους φυσικούς πόρους με τους Aztecs, οι πρώτοι αρχίζουν ένα πιο βρώμικο πόλεμο , πλέον κυνηγάνε τους πιο ανήμπορους των αντιπάλων τους όπως , παιδιά , γυναίκες και γερούς. Οι Aztecs προσπαθούν με νέα όπλα να αντιμετωπισουν καθαρά από θέση άμυνας πλέον τους εχθρούς τους και παράλληλα κάνουν ετοιμασίες για να μεταναστεύσουν. Ακόμα & μέσα στην βρωμιά του πόλεμου όμως πάντα υπάρχει φως, σε μια γωνιά της μάχης ένας Δρακονιανος κρατώντας αρκετή ώρα στα χέρια του το άψυχο κουφάρι ενός  μωρού των  Aztec αρχίζει και λέει... "Αυτός είναι ο λόγος του θεού μου? Να σκοτώνω μωρά και ανήμπορους? Έτσι θέλω να χτίσω το μέλλον το δικών μου παιδιών? "

The Story thus far part 3
Νότια από εκεί πρόσφυγες Αζτεκων ξεκινάνε ένα μακρύ ταξίδι για νότια με τους fall-dragonanians να πανηγυρίζουν την μεγάλη τους νίκη καίγοντας ότι έμεινε πίσω από τους Αζτεκους και υμνώντας τον μεγάλο θεό που τους βοήθησε να βγουν νικητές σε αυτόν τον πόλεμο.
Μικρές ομάδες από Fall dragonians παίρνουν στο κυνήγι τους Αζτεκους θέλοντας να τους αιχμαλωτίσουν - προσηλυτίσουν  αλλά τα σχέδια τους χαλάνε όταν μια καταιγίδα από αίμα τους προκαλεί τον τρόμο τρέποντας τους σε φυγή.


Δε βλέπω κάπου να ξεκινάνε το οτιδήποτε οι Aztecs. Και για να βάζουμε τα πράγματα στη θέση τους, ούτε το διαμορφωμένο μέρος σημαίνει κάτι, ούτε το χαμηλό devotion των πιστών σου. Προφάσεις για να φανείς αδικιμένος - Αχ εγώ δεν έχω πιστούς, αχ χάνω δύναμη λυπηθήτε με!
Οι πιστοί σου είναι από θέση ισχύος και αυτό που κάνουν δεν είναι να διώξουν κόσμο, αλλά να αφανήσουν. Ο Fall Draconian δεν αγανάκτησε απλώς από τα δεινά του πολέμου, αμφισβήτησε και το λόγο του θεού του. Αν οι εντολές σου ήταν άλλες θα σε δικαίωνε κάτι στην ιστορία. Αλλά μιλάμε για τέτοια η ξεφτύλα που αντί να βρείς τα αρχίδια να πείς "Ναι ρε! Έχω μια φυλή που δεν έχει ισχυρή πιστη σε μένα και για να κερδίσω δύναμη τους πάθιασα να αφανίσουν τους outsiders  (που κοίτα να δείς είναι εκεί από τον 4ο γύρο της 2ης εποχής)γιατί έχω μείνει πίσω!" πας να δικαιολογιθείς ότι άλλος το ξεκίνησε αυτό.

ΥΓ. Ο λόγος που δεν ασχολήται κανείς με το βορρά, το νότο και την ανατολή είναι γιατί εκεί δεν ανακατεύεται ο κλαψομούνης Nazil!!!

Για όποιον βρίσκει το κείμενο προσβλητικό... that's life, get over it!
Auberin
Auberin

Posts : 167
Join date : 2017-07-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Sat Aug 05, 2017 4:01 pm

To ζήτημα έχει παρατραβήξει. Σας έχω νοιαστεί και τους δύο και το ξέρετε, αλλά η κατάσταση είναι κουραστική και προσβλητική τόσο για σας όσο και για εμας! Αν έχετε προβλήματα μεταξύ σας βρείτε τα μεταξύ σας. Εμείς μπορούμε και βγάζουμε τα δικά μας συμπεράσματα και δεν έχουμε ζητήσει ποτέ διευκρινήσεις δημόσιες από κανέναν σας! Ναι ! Υπάρχουν και αλλού βρωμιές και δολοπλοκίες και προδωσίες και ότι θέλετε! Εμένα που έχω πέντε ... ματζαφλάρια εκεί που έχω χώρο μόνο για τρία με είδατε να φωνάζω και να διαμαρτύρομαι?  Οχι, εκανα και κάνω αυτό που χρειάζεται χωρίς να το κάνω ζήτημα στο Συμβούλιο! Αν δεν επιλυθεί το δικό μου ζήτημα να δείτε γενοκτονία! και όχι μόνο των δικών μου φυλών... Λοιπόν ήρεμα και οι δυό σας!

(Η Ζέστια ανοίγει την πόρτα του Concillium και σας δείχνει τον πίσω κήπο)
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Sat Aug 05, 2017 4:06 pm

Auberin για εξήγησε από που και με ποιον τρόπο έκανες αυτό το ψεύτικο και πειραγμένο copy-paste?
Για τους Aztec τα λες πολύ ωραία. Ας δούμε και πως ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑ τους Fall
Κοινωνία
τους αρέσει να λειτουργούν σε ομάδες πολύ καλοί στην
ομαδικότητα σκέφτονται ως σύνολο και όχι ως μονάδα και
δημιουργούν οικογένειες για να επιβιώσουν.

Άρα εκ δημιουργίας φαίνεται ποιος επιδιώκει τον ανταγωνισμό. Οι Fall έγιναν έτσι για να επιζήσουν και να αντέξουν.
Πιστεύω είσαι αρκετά έξυπνος για να καταλάβεις τη διαφορά του δημιουργώ και γίνονται εξ ανάγκης.

Όσο για την ιστορία. Η ιστορία αναφέρει την έναρξη του πολέμου με τους Fall να προστατεύουν τη γη τους και να αφανίζουν τους καταπατητές. ''Κανείς δεν κάνει πίσω.'' Όσο για το βρώμικο παιχνίδι, το χαρακτήρισε ένας άπιστος Fall, δεν είναι η γνώμη και η άποψη όλων. Ξεκόλλα με την ιστορία του ενός και δείτε πως λειτούργησε το σύνολο ως μάζα.
Αγορίνα μου και το διαμορφωμένο σημαίνει οτι κάποιος είχε σχέδια και το χαμηλό dev οτι δεν ακολουθούν όλοι και στο βαθμό που πιστεύεις το σύνολο των εντολών.

Η ιστορία δικαίωσε τους Fall ως νικητές και εμένα με ένα ισχυρότερο σύνολο πιστών. Δικαιολογούμαι γιατί δέχομαι επίθεση για πράματα που δεν τα ξεκίνησα εγώ και έδωσα τις ευκαιρίες να αλλάξουν.
Αυτά από μένα και ας βγάλει από δω και πέρα ο καθένας τα συμπεράσματα του.
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Auberin Sat Aug 05, 2017 4:48 pm

Α. Δεν είναι καθαρό copy paste, περιέχει μια διόρθωση, αλλά σε ποιό σημείο το quote δεν ισχύει;

Β. Η κοινωνία δεν ορίζεται από τη δημιουργεία των θεών, διαμορφώνεται από τους θνητούς.

Γ. Είχα την αίσθηση ότι η ιστορία παρουσιάζεται σε μας με αντικειμενικά κριτήρια, οπότε αυτή η μπηχτή πάει σε άλλους... (Αν και είχα την εντυποση ότι την ιστορία τη γράφουν οι νικητές!)

Δ. Ακόμα και το πως λειτούργησε το σύνολο ως μάζα, το ίδιο αποτέλεμα μου κάνει.

Αγαπητή μου Zestia λυπάμαι για τη δυσφορία σου, αλλά όσο ενοχλητικό είναι για σένα οι δημόσιες διευκρινίσεις, τόσο ενοχλητικό είναι για μένα να ακούω φτηνές δικαιολογίες. Και για τ' ονομα των πατέρων κλείσε την πόρτα του κήπου, ποιός ξέρει τι παιχνίδια έχει αφήσει αμολημένα εκεί ο Nazil!
Auberin
Auberin

Posts : 167
Join date : 2017-07-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Sat Aug 05, 2017 4:51 pm

Γενικά δε φαντάζεσαι τι αφήνει δεξιά κι αριστερά!
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Nazil Sat Aug 05, 2017 5:13 pm

εχμμμμ Zestia, τελικά τα έφερες από το κομοδίνο? Νομίζω θα μου είναι χρήσιμα ξανά.... :-) Ναι όντως ξεχνάω πράματα. Και αντικείμενα και συμπεριφορές. Αλλά θα διορθωθώ. Σας το υπόσχομαι στο όνομα των Πατέρων. Ας λήξει εδώ αυτή η δημόσια αντιπαράθεση.

Ζητώ συγγνώμη από τα αδέρφια για την όλη αναστάτωση και δε θα επαναληφθεί από μέρους μου. Σας αποχαιρετώ. Για το επόμενο εξάμηνο θα βρίσκομαι και θα περιφέρομαι στην Eareath με τη μορφή κάποιου κοινού θνητού.
Nazil
Nazil

Posts : 405
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Fri Aug 11, 2017 11:50 pm

Πυστευω οτι ειναι ωρα να γινει μια εκεχειρια στον κοσμο γιατι τα νουμερα δεν βγαινουν , με συτον το ρυθμο δεν θα εξελιγχουν ποτε οι πιστοι μας εαν συμφωνιτε ολοι ειναι καιρος να ασχολιθουμε και με αλλα πραγματα , ενα μαζικο command avatar θα εξασφσλισει την ουδετεροτητα στον κοσμο για μερικους κυκλους.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Aug 11, 2017 11:52 pm

εμ νόμιζα ότι αυτό προσπαθούσαμε τόσο καιρό... εγώ αυτό προσπαθώ τουλάχιστον...
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Fri Aug 11, 2017 11:53 pm

Οχι ολοι
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Fri Aug 11, 2017 11:55 pm

Θα συμφωνήσω με αυτό. Οκ από εμένα.
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Fri Aug 11, 2017 11:56 pm

Πειτε τι θελει ο καθενας απο τον αλλο μπας και βρεθει καμια λυση στο θεμα
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Zestia Fri Aug 11, 2017 11:57 pm

ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΝΑ ΛΕΡΩΝΟΥΝΕ ΜΕ ΑΙΜΑ ΤΗΝ ΓΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΣΑΜΕ!!!!! (τα κεφαλαία για ένταση και στόμφο οπως μιλάει o Mort του Terry Pratchett)
Zestia
Zestia
Grammar Nazi
Grammar Nazi

Posts : 1057
Join date : 2017-04-18

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Goosahl Sat Aug 12, 2017 12:03 am

Ναι κοιτα πρεπει να εκπλιροθουν και οι υποσχεσεις καποιων θεων δτοθς πιστους τους οι wolfarians τα wendigo τα hobgoblins τα redcaps ,και οι humans περιμενουν πραγματα . Τι θα τρωνε ?Τι θα σφαζουν ? Θελω εδαφη και νερο αυτα εινσι τα κυρια προβληματα.
Goosahl
Goosahl
Conspiracy Master
Conspiracy Master

Posts : 359
Join date : 2017-04-14

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Luni Sat Aug 12, 2017 12:06 am

Ας δημιουργήσουμε λοιπόν περισσότερα εύφορα εδάφη, πηγές και τροφή.
Luni
Luni

Posts : 293
Join date : 2017-04-19

Back to top Go down

 Deorum Concilium - Page 9 Empty Re: Deorum Concilium

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum